Return to site

Nie wystarczy chcieć zajść w ciążę - trzeba móc!

Zastanawiasz się, jak zajść w ciąże, żeby zaskoczyć swojego męża? Chcesz począć dziecko? To nic trudnego! Wystarczy tylko podjąć decyzję i zamienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia na nowe. Jeśli zaczniesz myśleć i postępować w określony sposób i utrzymasz ten stan przez dłuższy czas wykształcisz w sobie nowy nawyk. Nawyk, dzięki któremu poczniesz i urodzisz dziecko.

Każda kobieta marzy o tym, by stać się matką. By przytulić do swej piersi dziecko. By usłyszeć słowo "Mama". Każda kobieta ze spokojem, radością, spontanicznie bez poczucia wstydy chce zajść w ciążę. Ale prawdą jest, że aż 20% par ma trudności z zajściem w ciąże.

Ciążą i zaokrąglony brzuszek, jest gwarancją dobrego samopoczucia.

Jak z głową zajść w ciążę? Wystarczy tylko, że będziesz się trzymać kilku prostych zasad.

Wewnętrzna spójność i dobre zarządzanie sobą należą do najważniejszych czynników decydujących o sukcesie w każdej dziedzinie życia, również w sprawach z poczęciem dziecka .

Nie wystarczy chcieć, trzeba móc. Nie wystarczy móc, trzeba chcieć.

Postaw sobie decydujące pytanie. Określ najskuteczniejszą strategię działania, wykorzystaj ten czas, który masz najlepiej jak możesz, przygotuj się, zyskaj jak najwięcej, jak najmniejszym nakładem środków, trudnych emocji i czasu. Trudność z zajściem w ciąże po coś do ciebie przyszła. Pytanie tylko, co z nią zrobisz.

Jeśli dbasz o swoje ciało z pominięciem ducha, jeśli dbasz o swojego ducha z pominięciem ciała, a nawet jeśli robisz i jedno, i drugie, lecz niezależnie od siebie, nie uzyskasz pożądanych efektów. Najlepsza na świecie śruba i najlepsza na świecie nakrętka wcale nie muszą do siebie pasować. Dopiero kiedy ciało i duch stanowią jeden system, możesz nad nim zapanować, podporządkowując go własnym celom i pomysłom, skutecznie kierując własnym życiem oraz zapewniając sobie energię i szczęście. Wtedy jesteś w stanie zajść w ciąże zdrową i szczęśliwą.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly