Return to site

Nie ma miłości bez zazdrości - prawda czy fałsz 

"Każdy z każdym może być szczęśliwy lub nikt z nikim może być nieszczęśliwy".

Pozbądź się zazdrości, pozwól wzrastać. Ofiaruj partnerowi wolność.

Zakochanie , potem miłość. Uczucie, które bez pielęgnacji trwa do 2 lat. Po tym czasie zaczyna się zmieniać. Niezależnie od tego jak przystojny jest mężczyzna i jak piękna jest kobieta jeśli nie pielęgnują związku, wcześniej czy później dochodzi do tego, że zaczynają sobie grać na nerwach. Wszystko niby takie same a jednak inne. Uważaj, bo miłość może przerodzić się w nienawiść. Jest cienka nitka pomiędzy miłością a nienawiścią. Czy to kwestia umysłu. Czy umysł nudzi się monotonnością, monogamią? Czy potrzebuje różnorodności?

Możecie stworzyć swoje życie bogatszym. Możecie się wzajemnie dostroić i przeżyć razem cudowne chwile. Możecie żyć wyzbywając się zazdrości. Podarujcie sobie z głębi serca wolność i zaufanie. Stań poza jakimikolwiek podejrzeniami, ograniczeniami, kłamstwami. W ten sposób będziecie podążać ku radości z życia, ku szczęściu, ku błogości. Staniecie się wolnymi osobami bez więziennych kajdan. Zamień podejrzliwość, lęk, walkę, zazdrość, kontrolę na radość. Przestań cierpieć, zacznij żyć. Kochaj mądrze, kochaj inteligentnie. Otwórz się na zmiany. Doświadcz czegoś nowego, dotąd nieznanego. Tylko ludzie ograniczeni uczą się czegoś raz na całe życie i przy tym do końca pozostają, stają się uzależnieni. Boją się wolności i odpowiedzialność.

Jeśli kochasz partnera dbaj, by wasza relacja kwitła i dawała wam coraz więcej radości. Spraw, by nawet wspólne milczenie było przyjemne. Prawdziwa przyjaźń jest podstawą udanego związku. Odkryj piękno wolnej miłości. Miłości ponad papierem, ponad wszelkim prawem reguł i form.

Podążaj za szczęściem. Może się okazać, że na początku sam będziesz szedł w jego kierunku, to może być okres przejściowy, twój partner wcześniej czy później może podążyć za tobą. Każdy człowiek pragnie miłości. Tak jak ty jej pragniesz, tak samo i twój partner jej pragnie. Jedyny szkopuł jest w tym, że nie wiadomo jak ją osiągnąć. Co zrobić i jak zrobić. Nie ma szkoły, która nauczałaby tej sztuki. Jedyne co możesz zrobić to doświadczać wielu dróg zanim znajdziesz tę jedną, jedyną i prawdziwą miłość. Bo to ona jest prawdziwym sensem przebywania na tej ziemi. To jedyny prawdziwy skarb.

Możesz marnować życie, możesz walczyć, kłócić się, udowadniać swoje racje, możesz kontrolować i odgrywać sceny zazdrości ale możesz też wejść na inną ścieżkę i rozpocząć poszukiwania miłości. Możecie być dla siebie towarzyszami wspólnej drogi do prawdziwego szczęścia lub prawdziwej wrogości. Uśmiechnij się, przytul, powiedz ciepłe słowo. To nie wiele kosztuje a tak wiele daje.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly