Return to site

Nadzieja na dziecko

Umysł jest jak spadochron

Zamknięty nie działa

 

Świat się zmienia a wraz z nim zmieniasz się i ty. To, co wyje ci się dzisiaj jedyną słuszną drogą, jutro może być inaczej.

Pragniesz zajść w ciążę, pragniesz szczęścia, zdrowia i pomyślności. Pragniesz stworzyć cudowną rodzinę, ognisko domowe z poczuciem spełnienia i zadowolenia. Twoje marzenia są możliwe. Atom zmienia wszystko!

Fizyka kwantowa daje ci nowe możliwości, nowe rozwiązania z wyjścia z trudności w zajściu w ciążę. Możesz po nie sięgnąć. Możesz otworzyć się na nowe możliwości. Możesz doświadczyć nowego. Ale możesz też, krytykować to, co nowe i szydzić z tego, co ci nieznane. Jeśli wydaje ci się coś niejasne, czy słusznym jest rozwiązaniem nazywać to coś: zabobonem, szarlatanerią, cudownym uzdrowieniem, hipnozą, sugestią itd. Może warto zacząć szukać wyjaśnienia, wytłumaczenia dla tych procesów, dla tych przebiegów i jakie są podstawy przebiegu tych rzeczy, skąd one pochodzą. Bo być może to twoja szansa na poczęcie dziecko, twoja szansa na szczęśliwe rodzicielstwo.

Uczono cię, że świat jest fizyczny, twoje ciało jest fizyczne, twoje rzeczy są fizyczne, problemy itd. Uczono cię tak w oparciu o fizykę klasyczną - Newtona.

Wyobraź sobie, że wchodzisz w świat owiany tajemnicą. Wyobraź sobie, że świat, w którym żyjesz materialnie nie istnieje. Wyobraź sobie, że to wszystko, świat, ciało, emocje, problemy, rzeczy są energią, wszechobecną energią. Wyobraź sobie, że wszystko jest ze sobą ściśle połączone, ty, ja, to, co cię otacza, emocje, myśli. Przypomnij sobie lekcję fizyki. Uczono cię, że E = mc2. Czy wiesz, co Einstein miał na myśli? W tym równaniu "E" oznacza energię, "m" - masę, "c"- prędkość światła. Poprzez to równanie możesz wyliczyć ilość energii jaka jest w tobie. To nie magia to fizyka kwantowa naukowo potwierdzonej rzeczywistości. Dziś już naukowcy udowodnili, że każdy atom jest w nieustającej wibracji i promieniuje swoją własną energią. Udowodnili, że większe grupy atomów tworzą ciebie, mnie, rzeczy, sytuacje. Udowodnili, że atomy są w stanie stworzyć unikalne twory energetyczne. To wszystko powstaje dzięki drganiom cząsteczek atomu. W każdym momencie Twojego życia przepływa przez ciebie, przez ciało pole energetyczne, które zawiera dużo energii i informacji. Niestety większość ludzi zachodu nie wyczuwa jej. Skupia się tylko na odczuwaniu zmysłów.

Gdybyś urodziła się głucha, czy to by znaczyło, że nie ma dźwięków?

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly