Return to site

Metoda NA DZIDZIUSIA czyli fizyka kwantowa czy może pomóc w zajściu w ciążę?

Czujesz lęk przed bezdzietnością. Twoje pragnienie posiadania dziecka jest tak wielkie, że jesteś w stanie zrobić wszystko, by tylko zajść w ciążę. Czy oby na pewno?

Uważasz, że in vitro to najlepsza decyzja, bo przecież to przede wszystkim wasza decyzja, bo wiesz, co dla was jest najlepsze i na jakim etapie jesteście, jakie badania itd. Mówisz sobie, że dziecko jest warte wszystkiego i nie zmienisz decyzji. Czy oby na pewno? Ile jesteś w stanie dać z siebie, ile jesteś w stanie zaoferować zmian w swoim życiu, jaką jesteś w stanie zapłacić cenę by tylko mieć dziecko, by tylko zajść w ciąże. Idąc na oślep, jak daleko zajdziesz? Jak z chorej, niepłodnej pary może narodzić się zdrowe i szczęśliwe dziecko. W jaki sposób? Przy takim rozumowaniu, w jaki sposób następne pokolenie może być silniejsze od poprzedniego. To, że nie możesz zajść w ciążę, to naturalna selekcja. Natura wie, co robi. Pomóż jej! Wzmocnij się, stwórz porządny fundament pod dziecko. Przestań patrzeć na własne grymasy. Tu chodzi o życie, nowe życie. Życie, które checz dać, stworzyć. Spójrz oczami dziecka, jakie chciałoby mieć życie. Zdrowe i szczęśliwe, czy jako takie, mierne. Masz tak duże możliwości. Tak wiele możesz. Wykorzystaj to! Stwórz pięknym dorodny owoc waszej miłości. Teraz to możliwe. Zobacz jak to zrobić.

Wejdź w przestrzeń serca. Wywołaj w sobie uczucie, którego pragniesz. Proś a będzie ci dane. Gdy czujesz je w sercu, tworzysz w ciele elektryczne i magnetyczne fale, które sięgają poza ciało, do świata wokół ciebie. Ciekawe jest to, że te fale sięgają znacznie dalej niż jeden czy dwa metry od ciebie. Badania wykazały, że ich zasięg jest znacznie dalszy niż kilkanaście metrów w od twojego serca. W zasadzie bez granic. Wiedz, że w tej chwili, w której czytasz te słowa, twoje ciało wypełnia energia, przez ciebie przechodzi fala magnetyczna i od ciebie zależy, jaka ona będzie. Czy zadziała na twoją korzyść czy szkodę. To, jakie zrodzisz w sobie uczucia, to, jakie zasiejesz ziarno, niebawem zbierzesz tego owoce. Uważaj na swoje myśli, emocje i słowa. Kreują one twoją rzeczywistością. Zmieniają twój świat, twoje życie. Czy tego chcesz czy nie, tak jest. Tak urządzony jest ten świat. I jest to tylko cudem, dopóki, dopóty nie znasz nauki, która za tym stoi. Gdy zrozumiesz mechanizm, wtedy to już nie jest cud, wtedy to jest technologią - wewnętrzną potężną technologią, dzięki, której możesz począć dziecko.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly