Return to site

Masz już dosyć? - Zmień to! - Zobacz jak

Trudności życia, cierpienie, choroba, trudność z zajściem w ciążę. Dlaczego to cię spotkało? Dlaczego ciebie? To nie sprawiedliwe. Jest tylu ludzi, "ludzi z marginesu", dlaczego ich ten temat nie dotyczy, a ciebie tak. Dlaczego, dlaczego, nieskończone pytania, dlaczego? Przeczytaj!

Świadomość człowieka czyni rzeczywistość. Myślisz o tym i czynisz rzeczywistość. Im więcej myślisz o problemie tym więcej go dostajesz. Im mocniej skupiasz się na rozwiązaniu, przychodzą do ciebie różne możliwości, różne rozwiązania, drogowskazy. Pytanie tylko czy je widzisz? Czy je chwytasz. Czy, chwytasz deskę ratunku? A może udajesz, że jej nie widzisz, bo uważasz, że rozwiązanie jest tylko jedno. I tylko na te rozwiązanie czekasz. Uważaj, bo możesz przegapić, to, co najważniejsze, najistotniejsze. Jedna decyzja, jedna chwila może zadecydować o całym życiu. Tak, jedna mała decyzja może zaważyć na całe przyszłe życie. Jeśli ujmujesz się honorem, ambicją, nie przyjmujesz do siebie rozwiązań sprzecznych z twoimi oczekiwaniami, źle pomyślisz o kimś, nie dotrzymujesz danego słowa, możesz popełnić błąd, który może kosztować cię drogo. Ale możesz też otworzyć swoje serce na dobro i wtedy to się wydarzy. To, czego pragniesz, to, czego potrzebujesz, może się zdarzyć. Uwierz i zaufaj.

Żyjesz pomiędzy dobrem i złem. Tak po środku. Możesz wybrać dobro lub zło. Możesz chwycić podaną ci dłoń, możesz też przejść obojętnie obok niej albo obrzucić ją mięsem, wykorzystać. Stoisz w swoim życiu na rozdrożu. Masz przed sobą dwie drogi. Możesz wybrać zło - chorobę, niepłodność lub dobro - zdrowie i płodność. A ta decyzja żuci światło na całe twoje życie. Pamiętaj, dobro jest budujące, wzmacniające, zło natomiast rujnujące, osłabiające. Negatywna energia zawiera chorobę. Dobra energia zawiera zdrowie.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly