Return to site

Jesteś BOGIEM - stwórz sobie dziecko!

Błądzisz, szukasz, płaczesz, prosisz o ciąże. Zadajesz sobie pytanie dlaczego JA? Gdzie jest Bóg, Stwórca, gdzie on jest? Jeśli jest dobry i łaskawy, dlaczego zatem nie mogę zajść w ciąże? Dlaczego nie mogę cieszyć się własnym dzieckiem? Czy to ma być sprawiedliwość? Jedni mają a ja nie. I to ci najczęściej, którzy nie chcą dzieci, ci tzw. z marginesu. Gdzie jest sprawiedliwość? Gdzie jest Bóg?

Chcesz zajść w ciążę, odkryj w sobie Boga, Stwórcę, Wielkiego Ducha. Odkryj w sobie miłość. Odkryj w sobie to coś, w co wierzysz. Nazwa jest bez znaczenia. Znaczenie ma natomiast to, że to coś po prostu jest i mieszka w tobie. 

Zrodziłeś się, by doświadczyć szczęścia, by odnieść sukces. Twoje życiowe doświadczenia są tylko szczeblami na drabinie do jego osiągnięcia. Możesz niepłodność przekuć w płodność. Możesz osiągnąć zamierzony cel, możesz począć dziecko, jeśli tylko zdecydujesz się za niego zapłacić wystarczającą cenę. Jeśli tylko gotów będziesz ponieść niezbędne koszty. Jeśli gotów będziesz oddać coś w zamian, coś poświecić. Możesz zrealizować wszystkie te pragnienia, które są w stanie się stać. Większość ludzi poddaje się w życiu za szybko i idzie na łatwiznę. Bo przecież mamy XXI wiek! NIE daj się omamić! To, że jest XXI wiek nie oznacza, że masz odejść od źródła, od siebie! Że masz się stać przedmiotem na sprzedaż. Największa tajemnica powodzenia polega na powrocie do siebie i zawarta jest w zdaniu: "Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj". Przyj do przodu.  Możesz wygrać. Nie ma na ziemi człowieka, którego upośledzenie nie byłoby w istocie dobrodziejstwem. Nieszczęście jego jest tylko pozorne. Może być tylko wabikiem do pracy nad sobą. 

Stwórz sobie dziecko.

Akt stwórczy zaczyna się od myśli pierwotnej, idei, zamysłu, po projektowanie, nadawanie kształtów i powzięcie decyzji. Akt zakończ słowem AMEN - co znaczy - niech się tak stanie. Teraz działaj i czekaj na materializację.

"Proście wierząc, że otrzymaliście to teraz".

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly