Return to site

Jedz to warzywo a pozbędziesz się zakrzepicy - zrób to zanim zajdziesz w ciążę!

50 % kobiet ma problemy z zakrzepicą. Wiele z nich nawet o tym nie wie. Lekarze biją na alarm a kobiety dalej łykają pigułki i uważają, że ten problem ich nie dotyczy! Czy oby na pewno? Uchroń się przed skutkami zakrzepicy! To warzywo ci w tym pomoże!

Zakrzepica jest konsekwencją pigułek! To wszystko jest zapisane w ulotce. Być może wiesz o tym a jednak ignorujesz. Bo tak bardzo chcesz mieć dziecko, bo chcesz pozbyć się niepłodności, trądziku, bo chcesz uporządkować sytuację hormonalną, płodności itp. STOP! To nie ta droga. Ta droga wiedzie donikąd, do bólu i cierpienia w dłuższej perspektywie czasu. Patrzenie krótkowzroczne zabija! Teraz to wiesz, więc co teraz możesz zrobić z zakrzepicą? Zobacz, które warzywo ci w tym pomoże.

Cebula jest jedynym warzywem, które chroni organizm przed zakrzepami krwi. Nawet, gdy masz już zakrzepy, cebula potrafi je rozpuścić i zwolnić napięcie żylne. Warunkiem koniecznym jest częstego jej spożywania w postaci przetworzonej. Jak powiedział O. Jan Grande podczas wykładu w Łodzi w 1990 r. nie wolno jeść cebuli zupełnie na surowo. Dlaczego? Bo zawiera błonnik niezniszczalny, który jest niezwykle ciężko strawny. Regułą spożywania cebuli jest jej obróbka. Wystarczy tylko ją posolić i wygnieść, aby zmiękła. Możesz również ją gotować, dusić itd. Tak cebula jest lżej strawna i zyskuje na wartości odżywczej i leczniczej. Surowa i zmiękczona cebula lub poddana obróbce cieplnej jest jak lekarstwo. Zamiast ją wyrzucać z zupy, zmiksuj i zjedz.

Cebula jest antidotum zakrzepicy! Rozrzedza zagęszczoną i rozślimaczoną krew. Potrafi doprowadzić ją do rzadkiej substancji w kolorze jasno czerwonym. Możesz zrobić eksperyment i zaobserwować to zjawisko podczas pobierania krwi. Taka krew sama powinna wtłaczać się do strzykawki. Taka krew jest zdrowa. Krew jasna, niemal różowa. Natomiast krew ciemna, gęsta, brązowa jest pełna zanieczyszczeń, zatłuszczona, brakuje jej tlenu, witaminy C, żelaza. W takiej sytuacji dobrze jest przyjrzeć się swojemu stylowi życia, spożywanym posiłkom i dołączyć cebulę.
Zjadanie cebuli w większych ilościach jest zdrowe! Bo dzięki niej, organizm produkuje własne antybiotyki, które stanowią silny środek bakteriobójczy, wirusobójczy, grzybobójczy. Taki organizm jest silny i zdrowy. Bo bakterie, wirusy i grzyby się w nim nie panoszą. Zdrowa i czysta krew to zdrowy i silny organizm. W takim organizmie powinno począć się dziecko. Więc, jeśli masz trudności z zajściem w ciążę może warto zastanowić się nad zmianą stylu życia.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly