Return to site

Jedz pierzgę, a będziesz silniejsza. To ważne przed zajściem w ciążę i w niepłodności!

Badania laboratoryjne przeprowadzone pod nadzorem profesor Marii Borawskiej, eksperta GIS ds. suplementów przy Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku potwierdzają przeciwnowotworowe właściwości pierzgi. Pierzga posiada właściwości odżywcze, antybakteryjne i wzmacniające. Jest esencją zdrowia, która zawiera wszystko to, co najlepsze to, co daje natura. Weź to pod uwagę gdy zmagasz się z niepłodnością, gdy starasz się o ciążę.

Pierzga szczególnie polecana jest w leczeniu stanów chorobowych jelit, przy nadciśnieniu, braku łaknienia, stanach wyczerpania fizycznego, poprawia pamięć, koncentracje i samopoczucie. Polecana jest przy wyczerpaniu psychicznym jako antydepresant. Pomocna w chorobach układu nerwowego, łuszczycy i problemach wzroku. Doskonale sprawdza się w przygotowaniach do ciąży i przy niepłodności.

Co to takiego pierzga?

To pyłek kwiatowy zebrany przez pszczoły. Zmieszany z miodem, nektarem oraz enzymami i kwasami trawiennymi. Poddany procesom fermentacji mlekowej w beztlenowych warunkach. Pszczoły tworzą go na własne potrzeby, jako źródło energii, pożywienia.

Pszczoła podczas jednego sezonu zbiera ponad 250 wartościowych biologicznie aktywnych składników z roślin, które gromadzi w pierzdze. Wiadomo, że rośliny mają właściwości lecznicze. Zatem pierzga jest esencją zdrowia, formułą Życia, która zawiera wszystko to, co najlepsze to, co daje natura.

Czym różni się pierzga od pyłku kwiatowego?

Pierzga tak jak pyłek kwiatowy oznacza się właściwościami odżywczymi, antybakteryjnymi i wzmacniającymi. Ale wartość lecznicza, profilaktyczna i spożywcza, pierzgi jest znacznie przewyższa pyłek kwiatowy ze względu na bogatszy skład, proces konserwacji oraz łatwiejszą przyswajalność. Pyłek kwiatowy, który zamknięty jest w swojej skorupce przyswajany jest przez ludzki organizm w około 15-20%. Ale ten samy pyłek pod wpływem pszczelich enzymów i miodu staje się przyswajalny przez nas w około 80%.

Ponadto, pierzga zawiera dużo białka, cukru, kwasu mlekowego oraz witaminy: A, B1, B2, B12, C, PP, E, D, K , H; makroelementy: P, S, Cl, K, Ca, Na; mikroelementy: Mg, Fe, Cu, Zn, Co, Mo, Se, Cr, Ni, Si; enzymy: inwertaza, kataliza, pepsyna, trypsyna, lipaza, laktaza.

Pierzga ułatwia wydalanie toksyn z organizmu, leczy anemię, a także wspomaga proces regeneracji wątroby po uszkodzeniach spowodowanych przyjmowaniem leków. Zatem aż się prosi aby uwzględnić ją w czasie starań o ciążę.

MASZ PYTANIE, COŚ CIĘ TRAPI? ŚMIAŁO, DZWOŃ!

IM SZYBCIEJ TO ZROBISZ, TYM SZYBCIEJ BĘDZIE CI LEPIEJ

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly