Return to site

Jakie reguły wyznaczają fazy cyklu miesiączkowego #1

Pracujesz nad zajściem w ciążę? Twoje starania nie odnoszą sukcesu? Dowiedz się, jakimi prawami rządzi się cykl miesiączkowy. Porzuć niepokój i domysły. Przedstawiam ci reguły, którym musisz poświęcić jedynie 5 minut dziennie! Bądź konsekwentna a już po miesiącu zobaczysz różnice.

Znajomość reguł wyznaczania poszczególnych faz cyklu miesiączkowego pozwolą ci skupić się na sobie i sygnałach, jakie wysyła ci ciało. Częstym powodem braku ciąży jest niewłaściwy czas współżycia.

Kobieta w swoim cyklu miesiączkowym powinna mieć trzy fazy:

- fazę niepłodności przedowulacyjnej

- fazę płodności

- fazą niepłodności poowulacyjnej

Początek fazy niepłodności przedowulacyjnej wyznacza pierwszy dzień cyklu miesiączkowego. Koniec wyznacza: dzień ustalony z obliczeń, ostatni dzień nieobecności śluzu - odczucie sucho, ostatni dzień twardej, zamkniętej, nisko położonej szyjki macicy. O końcu tej fazy decyduje dzień, w którym objaw wystąpią najwcześniej.

Uwaga! Nie wyznaczasz fazy niepłodności przedowulacyjnej w pierwszym obserwowanym cyklu miesiączkowym a także w cyklu następującym po cyklu jednofazowym. Jeżeli dopiero wyruszasz w swoja podróż i rozpoczynasz obserwacje, uczysz się obserwować i interpretować śluz szyjkowy, nie wyznaczasz fazy niepłodności przedowulacyjnej przez pierwsze trzy obserwowane cykle.

Poznaj regułę drugą.

Przeczytaj też: Zobacz, co mówi ci CIAŁO

Zapisz się na kurs e-mail

21 POMYSŁÓW JAK ZAJŚć W CIĄŻĘ I NIE PORONIć

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly