Return to site

Jak wzmocnić erekcję?

Pracujesz nad zajściem w ciążę? Twoja kobiecość jest już gotowa. Czujesz podniecenie. Jest ci wilgotno. Jednak twój facet ma trudności we współpracy z tobą, ma słaby wzwód. To powoduje brak zadowolona z seksu, trudność z zajściem w ciążę, frustrację. Porzuć domysły, rozczarowania. Zobacz, co może wzmocnić jego erekcję.

Ćwiczenie, dzięki któremu wzmocni się erekcja partnera, to nic innego jak stanie na głowie. Szczególnie korzystny czas na to ćwiczenie jest tuż po kochaniu się. Dlaczego? Bo energia miłości krąży właśnie w tym czasie. Stanie na głowie może trwać kilka sekund, kilka minut lub dłużej. To zależy jak długo potrafi stać i jaki chce osiągnąć efekt. W ten sposób sprowadzi energię z powrotem. Taka pozycja wspomaga zawracanie energii seksualnej w kierunku głowy i całego ciała. Dzięki niej członek nabiera twardości i osiąga silny wzwód!

Gdy zbliża się wytrysk, niech wykona dziewięć wdechów, mentalnie, tzn. siłą umysłu powstrzyma ejakulację. Po czym niech chwyci jądra lewą dłonią i poczuje napływającą energię. Zachowanie nasienia na czas, kiedy są dni płodne zwiększa szansę dziecko a życie twojego mężczyzny staje się dłuższe i zdrowsze. Emitowanie nasienia przeciętnie około dwudziestu czterech razy do roku zwiększa szansę do dożycia stu lat.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly