Return to site

Jak wyjść z niepłodności?

Twoim pragnieniem jest począć i urodzić dziecko. Próbujesz, próbujesz i nic. Szukasz pomocy. I zastanawiasz się jak wyjść z niepłodności? Medycyna konwencjonalna nie jest w stanie ci pomóc. A ty czujesz, że ogarnia cię bezsilność i tracisz nadzieję. Czujesz lęk, bezradność. Zadajesz sobie pytanie "co dalej, w którą teraz stronę". Dowiedz się!

Dowiedz się więcej, jak wyjść z niepłodności

Żyjesz tak jak sobie tego życzysz, tak jak chcesz. Życie twoje uzależnione jest od twoich decyzji. Z kim przystajesz taka sama się stajesz. Przejmujesz zwroty, słowa, twierdzenia, przekonania, zaczynasz inaczej myśleć. Zwracaj uwagę, czego i kogo słuchasz, kogo prosisz o pomoc, z kim przebywasz, jakimi ludźmi się otaczasz. Zadaj sobie pytanie gdzie chcesz być za pół roku, może za rok. W jaki sposób chcesz zajść w ciąże i jak ona ma wyglądać. Co chcesz przekazać dziecku. Jaki chcesz mu przygotować świat. Jaki stworzyć fundament pod jego całe życie. Możesz wpuścić czyjś sposób bycia w siebie, czyjąś ideologię, sposób na życie, modę, czyjeś przekonania, poglądy i przestać być sobą. Możesz zalękniona, pełna strachu i obaw iść z automatu przeciw naturze. Czy naprawdę tego chcesz, czy chcesz być czyjąś kopią, marionetką a może wolisz być sobą? Czy chcesz oddać swoje życie w czyjeś ręce? Czy chcesz tańczyć tak jak ktoś ci zagra a może jednak wolisz tańczyć we własnym rytmie? Co jest ci bliższe? Która droga?
Czujesz się słaba, samotna w swej drodze. Brakuje ci sił, wiary, nadziei. Nie radzisz sobie już sama. Już nie potrafisz. Proś o pomoc, proś o uwolnienie. Jesteś szczególna, masz swoje zalety. Wykorzystaj je. Tak jak każdy masz swoje mocne strony. Jedyne tylko, czego potrzebujesz to przebywać w najlepszym dla siebie środowisku a wtedy jesteś już w swoim żywiole. Wtedy możesz poznać swoje mocne strony i je realizować. Gdy jesteś psem to nie staniesz się kotem bez względu na to jak bardzo będziesz się starała. Nawet jak będziesz bardzo mocno udawać to i tak nie staniesz się kotem. Jak ważne i piękne jest to, gdy żyjesz w zgodzie ze sobą, życiem takim, jakim jesteś. Gdy niczego nikomu nie musisz udowadniać.
Wszystko w rzeczywistości jest o wiele prostsze niż może się na pierwszy rzut oka wydawać. Rzeczywistość jest taka jak ją widzisz. Jest jak zwierciadło. W nim odbija się twoje wyobrażenie o rzeczywistości bez względu na to, jakie ono jest.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly