Return to site

Jak szybko podreperować NASIENIE

Chcesz począć dziecko a twoje badania nasienia wskazują na złej jakości plemniki. Na szczęście jest na nie metoda. Przedstawiam sposób, z pomocą którego w kilkanaście dni możesz poprawić wyniki.

Podstawą oczywiście jest właściwy styl życia, rodzaj i jakość spożywanego pożywienia i wypijanych płynów ale jest jeszcze coś co w znaczący sposób wpływa na płodność. Tym czymś jest kozieradka.

Już starożytni wiedzieli o dobroczynnym wpływie nasion kozieradki na funkcjonowanie układu rozrodczego. I tak rzymski pisarz Pliniusz Starszy specjalizujący się w zastosowaniu roślin w medycynie, przypisywał kozieradce dobroczynny wpływ na gruczoły płciowe. Uważał, że jest skutecznym lekarstwem w zaburzeniach życia seksualnego jej i jego. Poza tym kozieradka wpływa na figurę i seksowną aparycję. Uważaj tylko z jej ilością. Zbyt duże spożycie kozieradki daje kozi zapach.

Nasiona kozieradki zawierają proteiny i aminokwasy, podstawowe elementy budulca ludzkiego ciała. Zawiera trójmetyloaminę, która korzystnie wpływa na funkcjonowanie organów płciowych. Przeprowadzone badania na żabach pokazały, że składnik ten działa jak hormon, który pobudza żaby do zachowań poprzedzających kopulację. Kozieradka bogata jest w olejki wonne, dzięki którym to od niepamiętnych czasów jest ciągle sławna w odniesieniu do przywracania wigoru płciowego.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly