Return to site

Jak obronić się przed impotencją

Mężczyźni nie rodzą się impotentami, tylko się nimi stają.

Męskość kojarzysz z siłą, walecznością i sprawnością seksualną. Mimo tego, że świat się zmienia, schemat ten pozostaje bez zmian.  Mężczyzna poprzez pryzmat sprawności seksualnej ocenia swoją wartość a w przypadku zaburzeń seksualnych nie przyznaje się do niej i nie szuka pomocy. Poczucie ułomności seksualnej może odbierać mu chęci do życia, ograbiać z radości i prowadzić do oddalenia się od partnerki.  

Przygotowany raport pod patronatem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego "Zaburzenia seksualne u mężczyzn – obraz problemu oczami kobiet i mężczyzn malowany" wskazuje, że zaburzenia seksualne są powodem wielkiego wstydu i prowadzą do wielu problemów emocjonalnych.

Dla wielu Polaków dysfunkcja erekcyjna prowadzi do osłabionego poczucia własnej wartości.

Uwaga! Na potencję pracujesz całe życie.

Podstawową przyczyną problemów z potencją jest spożywanie w wieku dziecięcym w dużej ilości pokarmów zawierających białą mąkę, cukier i jego pochodnych, mleka i produktów mlecznych. Produkty te wywołują zaburzenia hormonalne i zaburzenia funkcji przemiany materii.

Podgrzewanie począwszy od wieku dziecięcego męskich narządów płciowych, poprzez zakładanie chłopcom pieluch jednorazowych typu pampers przyczynia się do powstania impotencji.

Ważna jest ochrona męskości przed statycznym promieniowaniem elektromagnetycznym. Nie bez znaczenia jest to jak, gdzie i w jaki sposób trzymasz telefon komórkowy, laptopa. Ważne jest jak siedzisz, jaką nosisz bieliznę i odzież, jaką temperaturę ma woda, w której się kąpiesz. To wszystko wpływa na twoją męskość. Nosząc obcisłą bieliznę i spodnie, kąpiąc sie w gorącej wodzie, zakładając nogę na nogę, trzymając laptopa na kolanach, trzymając komórkę w kieszeni ogrzewasz swoja męskość – męskie klejnoty. Powoli stajesz się impotentem. Powoli stajesz się niepłodny. Natura tak cię stworzyła, by twoje narządy były na zewnątrz. Umieściła je tam, aby panująca w nich temperatura była niższa od pozostałej części ciała.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly