Return to site

Gdy cierpisz na suchość pochwy - poznaj winowajcę!

Kochasz się, ale seks nie przynosi ci zadowolenia. Ale, kochasz się, bo mąż ma potrzeby, bo chcesz zajść w ciążę i być mamą. No, więc kochasz się, ale bez śluzu kochanie sprawia ci ból, rodzi się niechęć do uprawiania seksu. Obowiązek małżeński i pragnienie zajścia w ciążę jest tak wielkie, że dokonujesz samogwałtu na sobie. UWAGA! Bez tego śluzu nie zajdziesz w ciążę a seks nie przyniesie ci przyjemności. Zobacz, co może być powodem.

Suchość, brak śluzu może spędza ci sen z powiek. Tak bardzo chcesz, by seks sprawiał ci przyjemność, tak bardzo chcesz zostać mamą w akcie prawdziwych doznań, ale nie potrafisz poradzić sobie z suchością. Być może właśnie znalazłaś odpowiedź na nurtujące cie pytanie. Być może właśnie otrzymasz rozwiązanie swojej bolączki.

Zaburzony system hormonalny może być przyczyną braku śluzu. Może być przyczyną odczucia suchości w pochwie. A zaburzenia te może wywoływać rtęć. Możesz to sprawdzić. Możesz sprawdzić czy zakłócona jest praca tarczycy, czy tarczyca ma obniżone funkcjonowanie. Jak? Zmierz sobie rano po przerwie nocnej, przed wstaniem z łóżka temperaturę. Temperaturę zmierz sobie podczas menstruacji w 2,3 i 4 dniu okresu. Gdzie? Najlepiej pod językiem. Najlepiej, gdy termometr umieścisz we wgłębieniu z prawej lub lewej strony pod językiem (nie w przedsionku!). Notuj wyniki. Jeśli średnia z tych trzech temperatur jest niższa niż 36,4 stopnie Celsjusza może to wskazywać na zakłócenia pracy tarczycy mimo, że badania z krwi pokazują, że wyniki są w normie. Inną oznaką problemów z tarczycą jest miesięczna krew. Gdy jest czerwona, to oznacza, że tarczyca prawidłowo funkcjonuje. Gdy krew jest brązowawa oznacza, że jest niski poziom hormonów tarczycy. Rtęć zaburza pracę całego organizmu. To z jej powodu możesz mieć wyzwania z tarczycą, ból brzucha w okolicach jelit i suchości pochwy. Zatem może okaże się, że gdy pozbędziesz się z nadmiaru rtęci, wszystko wróci do normy a ty zajdziesz w zdrową i szczęśliwą ciążę.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly