Return to site

Gdy bezskutecznie prosisz, błagasz o ciążę. Zobacz jaki popełniasz błąd!

Prosisz, modlisz się, bo masz trudności z zajściem w ciąże, wysyłasz intencje. A gdy dostajesz rozwiązania to ich nie widzisz. Zobacz jak to możliwe.

Możesz walczyć o zajście w ciążę lub ze spokojem starać się o dziecko. Możesz uparcie stać przy swoim stanowisku i wierzyć w słuszność tylko jednej skutecznej drogi a możesz też otworzyć się na nowe możliwości i dotrzeć do celu. Ciąża może być w zasięgu twojej dłoni.

Przeczytaj anegdotkę o kobiecie.

Pewna kobieta, wierzy w Boga. Przynajmniej tak jej się wydaje. Modli się do niego, prosi o ratunek. I gdy zbliża się powódź, jest głęboko przekonana, że nie musi uciekać, bo jest bezpieczna, bo Bóg ją chroni. Przypływ jest coraz bliżej. Ulice stopniowo pokrywają się wodą. Kobieta stoi przed domem. Nagle podjeżdża samochód. Zatrzymuje się. Kierowca proponuje pomoc. Chcę zabrać kobietę z miejsca zagrożonego powodzią. Kobieta odmawia. Jest pewna, że Bóg ją uratuje.

Wody przybywa. Powódź staje się coraz większa. Woda sięga już do wysokości pierwszego piętra. Kobieta patrzy przez okno i widzi zbliżającą się w jej kierunku łódź. Dostaje ponownie propozycję pomocy. Jednak jej wiara w pomoc boską jest tak wielka, że ponownie odmawia. Poziom wody podnosi się. Kobieta wspina się na dach domu. Wtedy nadlatuje helikopter i po raz kolejny kobiecie ofiarowana jest pomoc.

Kobieta znów odmawia, bo wierzy, że Bóg ją uratuje. Ostatecznie kobieta topi się. Gdy dociera do nieba idzie do Boga i żali się "Czekałem na to, aż mnie uratujesz", na co Bóg: "Próbowałem. Najpierw wysłałem ci samochód, potem łódź a ostatecznie helikopter. Myślałem, że którąś możliwość w końcu wykorzystasz".

Tak samo jest w życiu. Ile razy życie ofiarowuje ci pomoc. Ale ponieważ te oferty nie mieszczą się w twoich normach, założeniach, wydają ci się abstrakcyjne, odmawiasz.

Chcesz zajść w ciąże pozbądź się oczekiwań, ćwicz cierpliwość, słuchaj sygnałów i czytaj znaki a niemożliwe może stać się możliwe.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly