Return to site

EROTYKA ważniejsza niż SEKS

Seks może dostarczać dużo energii, może być piękny. Może, jeśli uprawiasz go prawidłowo. Seks wpływa też na poczęcie dziecka i jego późniejsze życie. Sam moment poczęcia to bardzo istotny początek nowego życia, weź to pod uwagę w staraniach o dziecko. Zatem kiedy się kochać?

Bez erotyki nie ma dobrego seksu. Skupiając się na samym seksie w pewnym momencie docierasz do ściany. Eksperymentowanie, nowinki, ostrzejszy seks, koniec pomysłów i ściana. Wprowadzając do życia erotykę i duchowość ten stan cię ominie.

Kochaj całą sobą. Cokolwiek byś nie robiła, włóż w to serce. Dołóż miły akcent: kwiaty, sprośne i ciepłe słówka, SMS, gesty, kokieterię itd. Niech rodzi się fantazja. Rozwijaj kreatywność a wraz z nią seksualność. Ona przybliża partnerów.

Jak można oczekiwać dobrego seksu, gdy kochając się nastawiona jesteś na prokreację, na zajście w ciąże. Jak można oczekiwać dobrego seksu, po dniu pełnym stresu, burczenia, krzyku, wrogość, gadatliwość, zrzędzenia, prawienia morałów. Jak po czymś takim może być wam ze sobą przyjemnie. To nonsens. Dobry seks uzależniony jest od stosunków panujących pomiędzy wami, od erotyki, od podejścia do niego. Noc zależy od dnia a dzień od nocy. Mężczyzna ignorujący grę wstępną jest jak zwierze. Upokarza kobietę, zabija w niej seksualność, zmusza kobietę do zaspokojenia z innym mężczyzną. Co w dalszej kolejności razi męską ambicję i wywołuje u niego nerwicę. Można temu zapobiec. Mężczyzno poznaj kobietę, poznaj jej ciało. Ale uwaga, każda kobiet jest inna. Każda kobieta reaguje na co innego. Każda kobieta ma swój indywidualny cykl. Inaczej działa na nią to coś jednego a inaczej drugiego dnia. To co działa na nią z rana, inaczej będzie działać po południu, wieczorem i w nocy. Ciało tak wiele mówi. Obserwuj się i zbieraj słodkie plony. Brak zaspokojenia seksualnego może prowadzi do nerwicy zarówno u niej jak i u niego, może wywoływać blokady na seks i prowadzić do niepłodności.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly