Return to site

Energia, która potrafi zażegnać trudności z zajściem w ciążę

Pragniesz ciąży ale nie wychodzi mimo, że wszystko z punktu medycznego jest w porządku. Co możesz jeszcze zrobić, by poczęło się dziecko?

Odkryj w sobie Stwórcę, Wielkiego Ducha. Odkryj w sobie miłość. Odkryj w sobie to coś, w co wierzysz. Nazwa jest bez znaczenia. Znaczenie ma natomiast to, że to coś po prostu jest i mieszka w tobie.

Zrodziłaś się, by doświadczyć szczęścia, by odnieść sukces.

Możesz osiągnąć zamierzony cel, jeśli tylko zdecydujesz się za niego zapłacić wystarczającą cenę. Jeśli tylko gotowa będziesz ponieść niezbędne koszty. Jeśli gotowa będziesz oddać coś w zamian, coś poświecić. Możesz zrealizować wszystkie te pragnienia, które są w stanie się stać. Większość ludzi poddaje się w życiu za szybko. Największa tajemnica powodzenia zawarta jest w zdaniu: "Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj". Przyj do przodu. Możesz wygrać. Nie ma na ziemi człowieka, którego upośledzenie nie byłoby w istocie dobrodziejstwem. Nieszczęście jego jest tylko pozorne. Może być tylko wabikiem do pracy nad sobą.

Stwórz sobie dziecko.

Akt stwórczy zaczyna się od myśli pierwotnej, idei, zamysłu, po projektowanie, nadawanie kształtów i powzięcie decyzji. Akt zakończ słowem - niech się tak stanie. Teraz działaj i czekaj na materializację.

"Proście wierząc, że otrzymaliście to teraz".

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly