Return to site

Energia, która pomaga zajść w ciążę!

Chodzisz od lekarza do lekarza. Robisz badania za badaniami. Dwoisz się i troisz aby tylko zajść w ciąże, aby pozbyć się niepłodności. Tymczasem sama możesz sobie pomóc. Możesz uporządkować swój system energetyczny. Czasem wystarczy tylko tyle, by zajść w upragnioną ciążę.

Materia jest formą istnienia energii / Einstein

Problemy z zajściem w ciąże są wynikiem pewnych nieprawidłowości. Mogą one dotyczyć tylko ciała albo tylko ducha (emocji, stresu itp.) albo dotyczyć jednego i drugiego, zarówno ciała jak i ducha. Często po uporządkowaniu swojego zdrowia dochodzi do poczęcia dziecka w naturalny, spontaniczny sposób. Mądrość organizmu jest wielka. Wystarczy tylko go posłuchać. A to nic nie kosztuje.

Aby organizm mógł prawidłowo funkcjonować, aby mogły w nim zachodzić  miliony reakcji chemicznych potrzebny jest prawidłowo funkcjonujący system energetyczny. System energetyczny, który steruje zachodzącymi procesami w organizmie człowieka. System, który pobiera energię z pola powszechnego (coś co wypełnia przestrzeń) i przetransformowuje ją do organizmu.

Czyżby wszystko zależało od istnienia energii: system energetyczny człowieka, emocje, myśli, świadomość, ciało, materia, itd. Czy wszystko zależy od częstotliwości tej energii?

Pojawiające się braki energii w organizmie przez dłuższy czas doprowadzają do tego, że zaczynasz chorować, niedomagać. Powstają problemy, w tym problem z zajściem w ciąże. Natura się broni. Chroni przed daniem na świat kolejnego słabego dziecka. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, być może ignoruje symptomy i zaciąga "pętle na szyi" idąc w zaparte na In vitro. Zaopiekuj się sobą. Stwórz solidny fundament na przyjście dziecka. Uporządkuj ciało i ducha, pocznij dziecko.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly