Return to site

Dlaczego im bardziej chcesz, tym trudniej zajść w ciążę?

Dużo myślisz. W twojej głowie nieustannie słowa "chcę, chcę zajść w ciążę. O Boże jak ja chcę mieć dziecko". Chcę zajść w ciążę teraz, natychmiast, dzisiaj, jutro, w tym miesiącu. Twoje pragnienie staje się coraz większe. Coraz bardziej chcesz i chcesz. Uważaj, bo często się na tym się kończy! Przeczytaj, jaki popełniasz błąd.

Im bardziej chcesz tym więcej dostajesz chcenia.

Jaka wola taka myśl. A myśl porusza do czynu. Chcesz zajść w ciążę, przeżyć to życie w szczęściu, dąż do niego. Pokochaj życie, pokochaj to coś, co stworzyło ciebie, pokochaj siebie. W ten sposób wyzwalasz w sobie twórczą energię. Otwierają się przed tobą nowe drzwi. Zestrajasz się z energią, która jest wszędzie. W tobie, w drugim człowieku, w kwiatku, drzewie, kamieniu. Zaufaj i uwierz a pomoc przyjdzie. Odrzuć zło. Uwierz w dobro. Utrzymujące się dobro przezwycięża zło.

Myślą możesz zmienić swoja rzeczywistość, możesz stworzyć ją na nowo. Jakie masz potrzeby, jakie masz pragnienia? Jaka jest ich intencja? Możesz kreować swoje życie, ale możesz je kreować tylko wtedy, gdy jest zgodne z dobrem innych. Jeśli masz nieczyste intencje twoje działania obrócą się przeciwko tobie.

Kontroluj swoje myśli. Posłuchaj ich. Jakie one są? Jakie myśli takie życie. Jeśli otwierasz się na wszystkie myśli stajesz się koszem na śmieci. Masz moc wyboru i wolną wolę. Możesz odrzucać i przyjmować. Co siejesz to i zbierasz. Od jakości myśli zależy twoje życie. To ważne, jakie myśli przyjmujesz. Myśli są siłą… Te pozytywne są budujące, te negatywne niszczące. Radość dodaje skrzydeł. Smutek przygnębia i zniechęca. Miej świadomość jak z nimi postępować. Myśli są duchowymi siłami. Mogą zabić, ale mogą też dawać szczęście. Wystrzegaj się złych myśli. Jedna pociąga za sobą drugą, potem następną i następną. Jeśli pojawi się pierwsza zła myśl, możesz ją odeprzeć, wyrzucić, zamknąć jej dostęp, uwolnić się od niej. Możesz też przyjąć ją i pogrążyć się. Możesz decydować o doborze myśli, słów i czynów. Możesz decydować o swoim losie.

Zanim zaczniesz budowę domu, kupno mieszkania najpierw pojawiają się myśl. A więc, zanim stajesz się posiadaczem czegokolwiek, powstają myśli, z upływem czasu krystalizują się one a następnie powstają plany. Wyobrażasz to sobie. Cokolwiek byś nie robiła proces postępowania jest zawsze taki sam. Budowa jest ostatnim ogniwem przemyśleń i przygotowań. Z zajściem w ciążę jest podobnie.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly