Return to site

Diagnoza - jesteś niepłodna i co dalej?

Przyszedł ten czas. Postawiono diagnozę - jesteś niepłodna. Tylko przez in vitro możecie zajść w ciąże i mieć dziecko. I co teraz?

Dręczy cię myśl, co się stało, jaki jest tego powód. Dlaczego jesteś niepłodna? Gdzie popełniłaś błąd?

Taka diagnoza choć brzmi jak wyrok może otworzyć przed tobą nowe drzwi. Możesz doświadczyć wielu korzyści z doświadczenia, które w tej chwili wydaje się dramatem. Odpowiednie podejście daje spokój ducha i jasność umysłu. Spokojny umysł dostaje rozwiązania, wskazówki, za którymi możesz podążasz w kierunku posiadania dziecka.

Brak ciąży może mieć wiele płaszczyzn. Może to być płaszczyzna biologiczna, fizjologiczna, emocjonalna, bliskości twojej i jego.

Czy in vitro jest jedynym słusznym rozwiązaniem?

Małżeństwa, które przeszły ten proces nie dowiedziały się co jest przyczyną niepłodności, mają za sobą poczucie pewnych działań, ale ich nie rozumieją, nie wiedziały, że tak cały proces będzie wyglądał, że będą miały rozregulowany organizm, że będą traktowane jak worek z pieniędzmi, nie dowiedziały się co tak naprawdę jest problemem i jak do niego podejść, jak go zrozumieć i rozwiązać. Nie otrzymały informacji, która byłaby prawdziwym światełkiem w tunelu.

Gdy dostajesz wiadomość jesteś niepłodna to bardzo ważny sygnał dla ciebie. To dzięki niemu masz szansę na poprawienie zdrowia i ustrzeżeniem się w dłuższej perspektywie czasu przed konsekwencjami niewiedzy. Płodność równa się zdrowie. Kondycja zdrowotna jest ważnym aspektem w życiu każdej pary wydającej na świat potomka. Bo od tej kondycji zależy kondycja przyszłego dziecka i to czy ten nowy człowiek będzie mógł mieć dzieci.

Jeśli zmagasz się z zaburzeniami hormonalnymi, immunologicznymi, metabolicznymi, emocjonalnymi to jest to dobry czas, by uporządkować swoje ciało. Jest to czas by poprawić zdrowie, by poprawić zdrowie swoje i męża, tak by uzyskać najlepsze warunki do zapłodnienia i rozwoju ciąży w naturalny sposób. Niemożliwe może stać się możliwe.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly