Return to site

Czy zajdziesz w ciążę? Poznaj swoją przyszłość

Każda z nas chce znać swoją przyszłość. Zastanawiasz się jak będzie wyglądało twoje życie za X lat. Co będziesz robiła, jak będziesz wyglądała, jak będzie wyglądała twoja rodzina, związek, praca, zdrowie, czy zajdziesz w ciążę i urodzisz dziecko, ile będziesz mieć dzieci itd.

Jak ochoczo wyciągasz rękę w kierunku wróżki. Jeśli tylko wróżka powie ci o tym co było w przeszłości a o czym tylko ty wiesz, uwierzysz w każde jej słowo, które wypowie o tym co cię czeka w przyszłości. Jeśli lekarz, położna lub ktoś inny powiedział ci "nie będziesz mieć dzieci, bo jesteś za stara", "nie będziesz mieć dzieci, bo masz za krótką szyjkę", "nie będziesz mieć dzieci, bo ....", to jest to niczym samospełniająca się przepowiednia nawet gdy jest to nieprawda. Zasiane w tobie zostało ziarnko, które kiełkuje. Psychologiczna informacja o określonym nastawieniu, którą jeśli tylko przyjmiesz, to tak się zdarzy. Zostałaś zaprogramowana. Teraz ona nadaje kierunek twojemu życiu.

Twoje myśli i pragnienia będą narastać aż osiągną określony poziom a następnie się zmaterializują. Ta osoba nadała kierunek. Dalej to już twoja praca do urzeczywistnienia wgranego programu. Skutki przyjęcia oprogramowania mogą być fatalne. Bądź czujna. Zastanów się zanim ta myśl przejdzie dalej, co chcesz z nią zrobić po jej otrzymaniu - przyjmiesz czy odrzucisz. Uważaj, bo gdy przedostanie się do podświadomości, czeka cię ciężka praca, by ją usunąć pod warunkiem, że zdajesz sobie sprawę z tego że ją w ogóle masz.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly