Return to site

Czy wiesz, dlaczego chcesz mieć dziecko?

Tak dużo słyszy się o niepłodności, bezpłodności, o metodach zapłodnienia, o chorobach, które mają mieć bezpośredni związek z trudnościami w zajściu w ciążę, ale zapomina o tym, co najważniejsze. Przeczytaj, o czym większość zapomina.

Dziecko to nie kaprys i nagła chęć zajścia w ciążę, ale cudowny dar, do którego należy się przygotować. To ile włożysz pracy przed zajściem w ciążę, ile zainwestujesz w siebie, w swój związek, czy dasz organizmowi szanse do samo naprawienia i samo uleczenia ma wpływ, na jakość twojego życia i życia twojego przyszłego dziecka. Nic nie dzieje się przypadkiem. Nic nie dzieje się natychmiast. Na wszystko pracujesz a potem zbierasz rezultaty swojej pracy. Wynik końcowy w dużym stopniu zależy od ciebie, od tego jak przygotujesz się do zajścia w ciążę.

I możesz tak jak Ewa uświadomić sobie, że trudność z zajściem w ciąże jest dla niej wielkim darem, błogosławieństwem. Bo dzięki temu zrozumiała, że gdyby poczęło się w czasie, kiedy tego pragnęła, przekazałaby mu ból, cierpienie. A tak zobaczyła w tym wielką wartość. Zobaczyła inną drogę. Zobaczyła jak wiele dobrego może dać przyszłemu dziecku. Nigdy nie sądziła, że może czuć wdzięczność za trudność w zajściu w ciążę. Teraz to wie i dziękuje. Bo wie, że ten brak poczęcia dziecka był dla niej darem. Ten brak jest czasem przygotowania się do prawdziwego i świadomego rodzicielstwa. Teraz już to wie. Przeszła przeniesienie w czasie i zobaczyła, co ją w przyszłości czeka. Zobaczyła swoje dziecko. Widziała je w najdrobniejszym szczególe, słyszała jak mówi do niej "mamo, ja przyjdę do ciebie jak tylko będziesz na to gotowa". Jak wielki dar przeżyła Ewa. Jak wiele, dzięki temu na pozór wielkiemu problemowi z niepłodnością dostała Ewa. Jak wiele zaoszczędzi swojemu dziecku bólu i cierpienia, chodzenia po lekarzach, terapeutach, psychologach. Ona da mu zdrowy fundament pod całe życie, szczęśliwe życie, bo podjęła pracę nad sobą. Porządkuje swoje ciało i ducha. Staje się zdrową, pewną siebie kobietą, buduje swoją wartość wolną od niszczących przekonań, blokad i ograniczeń, poczucia winy. Ona pragnie dla swojego dziecka wszystkiego co najlepsze. Ona pragnie, działa i podąża w tym kierunku. :) Brawo Ewo.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly