Return to site

Czy głodówka naprawia organizm? Sprawdź!

Zanim zajdziesz w ciążę, zaopiekuj się sobą, oczyść ciało, ogrzej i wzmocnij je. Oszczędź sobie, oszczędź dziecku bólu i cierpienia. Droga do poczęcia dziecka może być piękną podróżą, której owoce zbierzesz za kilka miesięcy. Zbierzesz, jeśli tylko podejmiesz działania naprawcze, porządkujące. Jak sądzisz, dlaczego małe dzieci chorują? Czyżby, dlatego by oczyścić się z tego, co dostały w spadku? Przeczytaj!

Czas przygotowań do zajścia w ciążę i sam czas ciąży może być pięknym okresem. Pięknym, jeśli tylko sobie na niego pozwolisz.

Medycyna ludowa dysponuje wieloma metodami na zdrowe. Jednym z nich jest głodówka. Czy jest ona bezpieczna? Przeciwnicy – mówią, że nie. Zwolennicy z kolei, że tak! Jak jest naprawdę? Głodówka to sposób na generalne porządki ciała. Podczas tego procesu organizm oczyszcza się ze starych, uszkodzonych i chorych komórek. Pozbywa się patologicznej mikroflory i pobudza procesy enzymatyczne i układ immunologiczny. Organizm odnawia się i odmładza!

Najważniejsze podczas głodówki jest nastawienie psychiczne i wsparcie otoczenia. Zanim przejdziesz na głodówkę pierwsze, co należy zrobić, to odpowiednio się przygotować. Zdobyć odpowiednią wiedzę. Dowiedzieć się, jaki czas, dzień sprzyja ci w procesie naprawy. Zapewnić sobie wsparcie. To pozwoli spokojnie przejść przez ten proces. Niewiedza i niepewność rodzi niepokój. Zwróć uwagę na swoje myśli, na towarzyszące uczucia.

Podczas głodówki może wystąpić osłabienie. Mogą pojawić się również zawroty głowy. W takiej sytuacji może pomóc słaby roztwór z soli morskiej lub himalajskiej oraz woda mineralna oraz naturalna witamina C. Może pojawić się podwyższona temperatura ciała. To normalne. Jeśli natomiast temperatura ciała obniży się, ubierz się ciepło. Jeśli w dalszym ciągu utrzymuje się niska temperatura ciała, przerwij głodówkę.
Zanim przejdziesz na dzień głodówki, poprzedź go dniami, w którym spożywasz lekkie jedzenie wegańskie. Ta sama zasada dotyczy dni po głodówce.

Ciekawostka: Czy wiesz, że przeziębienie to swego rodzaju oczyszczanie się organizmu z toksyn. Zatruty organizm produktami rozpadu różnych substancji chce się od nich uwolnić. Zrezygnuj w tym czasie z przyjmowania jedzenia, wypróżnij się, pij wodę, herbaty ziołowe i odpoczywaj a po 2-3 dniach przeziębienie powinno minąć.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly