Return to site

Ciąża na żądanie

Pragniesz zajść w ciąże. Odrzuć żądanie. Weź osiąganie. Idź drogą prawdy, natury ona jest wieczna. Bądź wierna sobie. Rób wszystko to, co przyrzekłaś sobie sama.

Wierz w to, co jest dla ciebie konieczne. Dotrzymuj przyrzeczenia sobie samej. Kiedy odrzucasz powątpiewanie, niemoc, lęk i obawy kroczysz drogą zaufania i wiary. Powątpiewaniem zaczynasz od początku, niszczysz to, co już wypracowałaś. Wiara i zaufanie ale bez nacisku, ze spokojem. Masz myśli, które pochodzą z dwóch źródeł. Te dobre, wspierające cię i te złe rujnujące. Te myśli przychodzą do ciebie, one nie są twoje. Ty masz wolną wolę. Ty wybierasz, którą myśl przejmujesz i która siedzi w twojej głowie. Weź dobro do serca, zacznij je słuchać. Ono tak wiele mówi, tak wiele ci pokazuje.

W staraniach o ciążę, możesz przejść twardą szkołę życia, doświadczyć bólu i cierpienia, możesz koncentrować się na skomplikowanych rozwiązaniach i wyrządzać sobie co i rusz to nową szkodę. Ale możesz też przejść łagodnie drogę do poczęcia dziecka, bez szkody, bez poznania nieszczęścia. Dwie drogi, jedna na topie, mocno rozpowszechniana, druga subtelna, mniej uczęszczana. Możesz posłuchać doświadczenia innych ale możesz doświadczać sama. Możesz poddać się nurtowi i wyciągnąć z tego własną naukę. Jesteś przecież doskonała. Pamiętaj, że eksperymenty z upływem czasu pokazują nieszczęście.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly