Return to site

Chcesz zajść w ciąże! Wzmocnij nerki

Trudności z zajściem w ciąże mają swoje podłoże. Natura broni się przed wydaniem na świat słabego i chorowitego nowego człowieka. Zobacz jak możesz sobie pomóc!

Zdrowie równa się płodność. Jeśli brak jest płodności brak też jest zdrowia. Wzmocnij nerki. W nerkach masz wrodzoną energię. Prowadząc rabunkowy tryb życia, wychładzając organizm zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie, prowadząc nerwowe, lękliwe, w strachu życie ograbiasz się z niej. Skracasz swoje życie, pielęgnujesz niepłodność. Zdrowe nerki są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu, bo od nich zależy czystość krwi.

Wychłodzone nerki źle oczyszczają ciało, źle zajmują się gospodarką wodną i minerałową. Powstają niedomagania. Słabe nerki to słaby organizm. Zaczynają ciało atakować grzyby i inne mikroorganizmy. Potęguje się uczucie strachu, lęku i fobii. Nerki odpowiadają za budowę i jakość kości i szpiku, mózgu, zębów, włosów, brwi. Działają również na uszy. Zatem gdy pojawia się problem z uszami, gdy coś dzieje się z ciałem najpierw napraw funkcjonowanie nerek. Zaobserwowałaś, że ucho ma kształt nerki. Od nerek zależy siła woli i stan nerwów. Jak powiedział neurolog Wagner - Jauregg: "Dwie trzecie wszystkich nerwowo chorych nie musiałaby przebywać w zakładach leczniczych, gdyby ich nerki były zdrowe". Brak pełnej sprawności nerek (zanieczyszczenie, wychłodzenie, osłabienie) powoduje odkładanie się trujących złogów w krwioobiegu, co powoduje wysokie ciśnienie, zwapnienia tętnic, żył i żylaków, złogi w mięśniach. Osłabienie i wychłodzenie nerek może być spowodowane zimnym surowym jedzeniem (surówki, soki, jogurty, kefiry, mleko, mrożonki, cukier i inne substancje słodzące, wyroby cukiernicze), częstymi przeziębieniami, kusą odzieżą i lekami szczególnie antybiotyki i sterydy. Zanim dojdzie do zapłodnienia wzmocnij swój organizm. Przekaż dziecku to, co najpiękniejsze, to co najwartościowsze. Zdrowe życie.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly