Return to site

Chcesz pozbyć się ANEMII? Znamy na to sposób!

Szukasz sposobu aby pozbyć się anemii, masz dosyć związanych z nią dolegliwości: bólu głowy, bladości twarzy i warg, stanów przygnębienia, depresji, napadów płaczu, braku stabilności emocjonalnej, wyczerpania i osłabionego organizmu, dowiedz się co możesz zrobić.

Czynnikiem warunkującym dobre samopoczucie jest odpowiedni poziom żelaza we krwi. To od niego może zależeć twój poziom energii.

Żelazo jest niezbędne przy tworzeniu czerwonych krwinek. Niedobór jego może wywołać zaburzenia pracy całego organizmu. Kobiety miesiączkują a wraz z krwawieniem tracą żelazo. W konsekwencji wiele kobiet żyje na granicy anemii i nie jest w stanie w pełni wykorzystać swoich możliwości.

W konsekwencji sięga po tabletkę. Tabletka powoduje często zaparcia, podrażnia żołądek i jelita i w efekcie końcowym prowadzić do kolejnych schorzeń. Ale uwaga, tabletkę możesz zastąpić żelazem zawartym w roślinach. Takie żelazo jest bezpieczne i nie powoduje zaburzeń pracy organizmu. Naturalnym źródłem żelaza są wodorosty, są ich skarbnicą. Sałatka morska zawiera 25 razy więcej żelaza, hijiki 8 razy więcej, kelp i wakame 4 razy więcej żelaza niż wołowina.

Innym cennym naturalnym źródłem żelaza są kiełki. Poza nimi znaczne ilości zawierają: brukiew (liście), brukselka, buraki (liście), morele, daktyle, śliwki, rodzynki, fasola, soczewica, migdały, drożdże piwne suszone, mniszek, pietruszka, rzodkiew.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly