Return to site

Chcesz czuć wewnętrzny spokój. Znamy na to sposób.

Każdy z nas szuka sposobu, aby bez większego wysiłku czuć się dobrze. Aby mieć to wewnętrzne poczucie spokoju, dobrostanu, błogości. Znamy triki, które pozwolą ci osiągnąć spokój bez drastycznych kroków, bez większych wyrzeczeń. Wystarczy tylko, że zmienisz kilka przyzwyczajeń.

Aby poczuć to coś, co dodaje wigoru, dodaje radości, spokoju ducha, wspiera, trzeba w sobie wypracować nowy nawyk. Tym nawykiem jest życie własnym życiem. Odrzucenie życia z seriali telewizyjnych, odrzucenie lansowanego życia z reklam, gdzie wszystko jest najpiękniejsze, najlepsze, najnowocześniejsze. Rzeczywistość jest inna.

Zaufaj sobie. W tobie jest wielka moc, siła, którą jeśli tylko obudzisz, życie stanie się cudowną podróżą. Naucz się siebie. Zaufaj sobie. Masz prawo być sobą, prawdziwą bez sztucznie przypiętych łat, bez sztucznego uśmiechu. Masz prawo wyrażać siebie bez zakłamania i intryg. Masz prawo żyć w prawdzie. Odetnij się od wiadomości budzących grozę i strach. Odejdź się od ludzi, którzy zabierają ci poczucie bezpieczeństwa. Naucz się wyrażać swoje potrzeby, intencje, mów wprost co cię drażni, boli, czego sobie nie życzysz. Zwolnij. Masz 24 h na dobę. Masz tyle samo czasu co inni. To od ciebie zależy jak go wykorzystasz. Co z nim zrobisz. Czy zmarnujesz daną ci szansę, swój cenny czas i zdrowie, czy też wykonasz krok, potem następny i następny w kierunku zdrowego i szczęśliwego życia. Pośpiech rodzi pośpiech. Żyjąc w ciągłym biegu trudno myśleć. Rodzi się chaos. Powstają problemy z nerwami. Wycisz się. Sięgnij po techniki relaksacyjne, oddechowe, włącz ulubioną muzykę, idź na spacer, sięgnij po herbaty ziołowe, po krople waleriana.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly