Return to site

ATOM zmienia wszystko - wykorzystaj go do zajścia w ciąże

Świat się zmienia a wraz z nim zmieniasz się i ty. To, co wydaje ci się dzisiaj jedyną słuszną drogą, jutro może być inaczej. Pragniesz zajść w ciążę, pragniesz szczęścia, zdrowia i pomyślności. Pragniesz stworzyć cudowną rodzinę, ognisko domowe z poczuciem spełnienia i zadowolenia. Teraz to możliwe. Atom zmienia wszystko!

Metoda kwantowa NA DZIDZIUSIA daje ci nowe możliwości, nowe rozwiązania z wyjścia z trudności w zajściu w ciążę. Możesz po nie sięgnąć. Możesz doświadczyć cudu. Możesz otworzyć się na nowe możliwości. Ale możesz też, krytykować to, co nowe i szydzić z tego, co ci nieznane. Jeśli wydaje ci się coś niejasne, czy słusznym jest rozwiązaniem nazywać to coś: zabobonem, szarlatanerią, cudownym uzdrowieniem, hipnozą, sugestią itd. Może warto zacząć szukać wyjaśnienia, wytłumaczenia dla tych procesów, dla tych przebiegów i jakie są podstawy przebiegu tych rzeczy, skąd one pochodzą. Bo być może to twoja szansa na poczęcie dziecko, twoja szansa na szczęśliwe rodzicielstwo.

Jedno małe słowo ATOM zmienia wszystko. Wróć do natury, wróć do siebie. Odrzuć sztuczne procedury, sztuczne rozwiązania. To wszystko działa na krótko. To, co naturalne jest wieczne. Od kiedy przeszłaś na ciemną stronę mocy (widzisz w sobie ból, cierpienie, niedomagania, wady innych, życie życiem innych ludzi itd.) zrodziłaś w sobie chorobę. Płodność jest zdrowiem. Niepłodność chorobą. Choroba jest tylko następstwem niewłaściwych czynów, myśli, słów. Choroba nie jest karą. Choroba jest konsekwencją twojego działania. Co siejesz to i zbierasz. Ale możesz ten proces odwrócić. Możesz powrócić na jasną stronę mocy. Możesz zobaczyć siebie inną, zdrową, możesz zobaczyć się, jako cudowną mamę, zadowoloną z życia, szczęśliwą. Gdy czujesz to coś w sercu, gdy wychodzisz z pozycji serca, z pozycji miłości tworzysz w ciele elektryczne i magnetyczne fale, które sięgają poza ciało, do świata wokół ciebie. Otwierają się nowe drzwi. Pojawiają się nowe okoliczności, zdarzenia, dostajesz to, czego pragniesz.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly