Return to site

Antykoncepcja hormonalna NISZCZY zdrowie! Dowiedz się, jak wpływają na ciebie hormony

Antykoncepcja hormonalna jest często stosowaną metodą przed niechcianą ciążą, przy zmianach skórnych i przy bolesnych i nieregularnych miesiączkach. Nic dziwnego, została wykreowana jako jedna z najlepszych metod! Niestety, zażywanie hormonów ma szkodliwe działanie. Sprawdź, jakie objawy może spowodować antykoncepcja hormonalna.

Wiele kobiet sięga po tabletki antykoncepcyjne bezwiednie sądząc, że są najskuteczniejszą z metod przed niechcianą ciążą. Niestety, zbyt mała grupa kobiet zdaje sobie sprawę w jaki sposób działają przyjmowane w ten sposób hormony. Antykoncepcja hormonalna nie tylko blokuje owulację i prowadzi do niepłodność, ale ma wpływ na cały organizm gdyż reguluje pracę pomiędzy przysadką mózgową a jajnikami. Co może wywoływać sporo negatywnych skutków ubocznych takich jak powstanie niepłodności, rozregulowanie pracy organizmu, zawroty głowy, gorsze samopoczucie, osłabioną ochotę na seks, nudności, plamienia pomiędzy miesiączkami i bóle piersi, zaburzenia krzepliwości krwi i zakrzepice żylną. Antykoncepcja hormonalna niszczy witaminę C i prowadzi do rozwoju komórek nowotworowych, szczególnie w piersiach. Stosujesz antykoncepcję hormonalną, regularnie się badaj.

Prawda jest taka, antykoncepcja hormonalna jest tak skuteczna, bo kobieta nie ma po niej ochoty na seks. To jest sedno sukcesu tabletki antykoncepcji. Poza tym zaburza pracę organizmu kobiecego, zabiera radość życia, zabiera przyjemności jakich możesz doświadczać w czasie rozkoszy seksualnej.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly