Return to site

Aminokwasy - Wsparcie w leczeniu męskości

Pod określeniem prawidłowego funkcjonowania prostaty kryje się wydzielina gruczołu krokowego, która podtrzymuje żywotność plemników. Przerost gruczołu prostaty powoduje zablokowanie pęcherza, zaburza układ moczowy co w konsekwencji powoduje coraz częstsze i boleśniejsze oddawanie moczu, prowadzić może do ostrych powikłań.

Jak walczyć z tą chorobą? Jaką formę wsparcia można zaoferować mężczyznom, którzy każdego dnia zmagają się w wysiłkiem i niedogodnością, którzy pragną spłodzić potomka. W tym celu dr Julian Grant i dr Henry Feinblatt odkryli metodę, dzięki której możesz uniknąć wizyty u chirurga.

"Istnieje mało dotąd znana roślina, której zapobiegawcze i wzmacniające działanie na mężczyzn od dawna było zachwalane przez amerykańską i europejską medycynę ludową. Doświadczenie pokazuje, że w krajach gdzie mężczyźni spożywają przez całe życie dużo dyni, rzadko chorują na przerost prostaty i jego konsekwencje" - fragment artykułu dr Devrient z Berlina

Ostatnimi czasy zaczęto uciekać od chirurgii i zaczęto stosować nowy środek - składnik odżywczy występujący naturalnie w pokarmie. Tymi składnikami są trzy aminokwasy: alaniny, glicyny, kwas glutaminowy. Zadziwiające, że wszystkie te aminokwasy, dokładnie te same, które zalecają lekarze zawierają pestki dyni. Odkrywcy tej metody dr Julian Grant i dr Henry Feinblatt stwierdzili - mężczyźni których wyzwaniem jest przerost gruczołu krokowego i zaburzenia z oddawaniem moczu doświadczyli spektakularnej ulgi. Objawy całkowicie minęły i trwały dopóty, dopóty zażywali ten środek a wracały gdy go odstawiali.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly